Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

________________________

 

 

Organik ürünler gerçekten organik mi? Nasıl anlayabilirim?

- Üzerinde organik yazan tüm ürünlerimiz organiktir. Hepsi sertifikalıdır. Sertifikalarını sitemizden inceleyip, bize bu konuda güvenebilirsiniz.

 

Ürünlerim kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?

- Kırılabilecek olan ürünlerimizi balonlu naylon ambalajlara sararak gönderiyoruz. Kargo kaynaklı bir kırılma olursa eğer, kuryeye tutanak tutmanızı, fotoğraf çekmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Arkadaşlarımız size 0850 333 25 80 80 nolu numaradan (09:00-22:00) saatleri arasında ve satis@yesilpazar.com.tr’den her türlü konu ile ilgili her zaman yardımcı olacaklardır.

 

Siparişi teslim aldım, fakat aldığım ürünlerden memnun kalmadım, ne yapmalıyım?

- TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak biz ürünlerimize ve hizmetimize çok güveniyoruz. Bu yüzden ürünlerle alakalı herhangi bir memnuniyetsizlikte anında iade alıyoruz. İade koşullarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Siparişler elime ne zaman ulaşır?

- Siparişiniz aynı gün hızlıca ve özenli bir şekilde paketlenerek kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz ilin mesafesine göre 1 ila 3 gün içerisinde kargo şirketi tarafından teslim edilebilmektedir. Kargo şubesi bulunmayan ilçe ve köyler ile haftanın belli günleri teslimat yapılan ilçe ve köylere teslim süresini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Üye değilim, alışveriş yapabilir miyim?

- Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak daha hızlı alışveriş yapabilmek ve sonraki alışverişlerinizde hızlı sipariş verebilmek için Üye olduktan sonra işiniz bir hayli kolay olacak.

 

Kapıda ödeme yapmak istiyorum, yapabiliyor muyum?

- Kapıda ödemeyi kargo şirketine nakit yada kredi kartı yada banka kartınız ile kolayca yapabilirsiniz.

 

Kredi kartı güvenliği konusunda endişeliyim?

- Endişe etmeniz çok normal. Fakat biz tüm detayları sizin için düşündük. Bu yüzden güvenlik sistemimizi geliştirdik. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası” kullanıyoruz ve bu sayede müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

 

Sizlere ürün-firma tavsiye edebilir miyim?

- Elbette tavsiye edebilirsiniz. Tavsiyeleriniz ve önerileriniz bizim için çok kıymetlidir. Her zaman dikkate alıyor ve uyguluyoruz. Bunun için satis@yesilpazar.com.tr adresine yada telefonla 0850 333 25 80 nolu telefonumuza bildirmeniz yeterli. Dilerseniz, 0555 051 06 42 nolu Whatsap hattımızdanda bize iletebilirsiniz. Gerisi bizde...